Need for Speed

Yeni Oyun

Need for Speed 2015 Yarış Yeniden Başlıyor! Hazır Olun.. NFS 2015

Tükendi

219,00 ₺

  • Adventure
  • PC
  • PS4
  • PS3
  • XBox One

Need for Speed’de gece yaşanan sokak yarışı kültürüne beş farklı şekilde dâhil olun. Çok sayıda dala ayrılan hikâyede saygınlık kazanın ve kendi yolunuzu çizin.

Need for Speed yarış oyunu severlerin istediği ve serinin en iyi yaptığı şeyleri sunuyor: derin bir kişiselleştirme, gerçek dünyadaki otomobil kültürüyle dolu açık bir dünya ve sürükleyici bir hikâye anlatımı.

Ventura Bay sizi oyun alanınız… Şehre tepeden bakan yamaç yollarından, polisle ve keskin dönüşlerle dolu arka mahallelere, herkes uyurken şehir hayat buluyor. Bugünün otomobil kültürünün beş gerçek ikonu size ilham verecek, sizi zorlayacak ve sizi sınayacak. Saygınlık kazanın ve bu yolda en büyüğü olun!


Öne çıkan özellikler

Beş oynanış şekli: Speed, Style, Build, Crew ve Outlaw… Beşi de size saygınlık kazandırıyor ve başarıya giden yolda size destek oluyor. Beşini de birleştirerek en iyi Need for Speed anlarını yaratın; kişiselleştirdiğiniz aracınızla yanınızda arkadaşlarınızla polislerden kaçın; keskin virajları kusursuz şekilde alın, çılgıncasına hızlı sürün.

Zengin kişiselleştirme: Geniş görsel ve performans kişiselleştirme seçenekleriyle aracınızı karakterinizi yansıtacak bir şekle sokun. Özenle seçilmiş ünlü araçlarla, en popüler markalarla, performans ayarlarıyla ve kişiselleştirdiğiniz sürüş hissiyatıyla aracınızı hazırlayın ve kendinizi yollara vurun.

Anlatım: Her biri gerçek dünyadaki ikonlardan esinlenmiş (Magnus Walker, Ken Block, Nakai-San, Risky Devil ve Morohoshi-San), birbiriyle kesişen beş apayrı hikâye. Her seçim, her saniye, her dakika en iyisi olmanıza doğru giden bir adım.

Batı sahili: Günbatımından şafağa kadar, açık dünyada, var olduğundan haberdar bile olmadığınız sokak yarışı kültürünü keşfedin. Frostbite oyun motorundan güç alan Need for Speed, bir önceki oyun Need for Speed: Rivals’ın yaklaşık iki katı yol ve zengin bir açık dünya sunuyor.

Bir yorum yaz

Need for Speed

Need for Speed

Need for Speed 2015 Yarış Yeniden Başlıyor! Hazır Olun.. NFS 2015