FIFA 16 TÜRKÇE

Yeni Oyun

FIFA 16 ile her maçınız unutulmaz olsun! Son derece gerçekçi bir futbol tecrübesi, Süper Lig'inkiler de dâhil tamamen lisanslı takımlar, ulusal kadın futbolu takımları, Ultimate Team ve çok daha fazlası FIFA 16'da! Üstelik Türkçe!

4 Adet

229,00 ₺

  • PC
  • PS4
  • PS3
  • XBox 360

Fifa 16’da şimdiye kadarki en iyi sezonunuzu oynayın!

Fifa 16’yla şimdiye kadarkinden daha fazla büyülü an yaratın. Orta alandaki arttırılmış kontrol, geliştirilmiş defansif hareketler, daha fazla yıldız ve yeni bir oynanış şekliyle her bir maç unutulmaz olsun. Fifa Ultimate Team’de hayallerinizin takımını kurun ya da Fifa serisinde ilk kez ABD, Fransa, İsveç, İngiltere, Brezilya gibi 12 ulusal kadın futbol takımıyla mücadele edin. Fifa 16’nın yenilikleri bütün sahaya yayılıyor ve gerçekçi ve lisanslı bir futbol tecrübesi sunuyor.


Öne çıkan özellikler

Yenilikçi özellikler: En sevdiğiniz oyun modlarında kendi tarzınızda oynayın ve maçlara hayat veren yepyeni oynanış elementlerini tecrübe edin. Fifa 16 ile savunmada kendinize güvenebilir, orta alanda kontrolü elinizde bulundurabilir ve oyunun size sunduğu sayısız olasılık ile inanılmaz bir futbol maçı yaşayabilirsiniz.

Ulusal kadın futbol takımları: 12 ulusal kadın futbol takımından birini seçin ve turnuvalara, sezonlara, dostluk maçlarına girin. Bulunan takımlar: Almanya, ABD, Fransa, İsveç, İngiltere, Brezilya, Kanada, Avustralya, İspanya, Çin, İtalya, Meksika.

Hayalinizdeki takımı kurun: Fifa Ultimate Team’de tüm zamanların en önemli futbol yıldızlarını seçin ve zaferden zafere koşun. 15 milyondan fazla oyuncunun bir araya gelip alım-satım yaptığı online arenaya dâhil olun. Arkadaşlarınızın takımlarına meydan okuyun veya tek kişilik tarafta turnuvalarda mücadele edin. Oyuncu istatistikleri ve takım sıralamaları her hafta güncelleniyor.

Futbolseverlerle paylaşın, arkadaşlarınızla paylaşın: EA Sports Football Club ile futbolun sosyal tarafını tecrübe edin. Ne kadar çok oynarsanız 100 seviyeyi o kadar hızlı tamamlayabilir, seviyenizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Canlı müsabakalara katılın ve Football Club kataloğundan yüzlerce oyun içi eşya kazanmak için mücadele edin. Gerçek dünyada yaşananların Football Club’ı nasıl etkilediğini; Fifa 16’nın görünüşünü, hissini ve oynanışını gerçek dünyadaki sezonlara dönüştürdüğünü izleyin.

Türk futbolu:
 Tüm Süper Lig takımlarının orijinal logoları, formaları ve kadroları ile yer aldığı Fifa 16'da metinler de tamamen Türkçe!

İşletim sistemi Windows 7 / 8 / 8.1 (64 bit)
İşlemci Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Phenom 7950 Quad Core / AMD Athlon II X4 620
RAM 4 GB
Ekran kartı Radeon HD 5770 / GeForce GTX 650
DirectX 11
Sabit Disk Alanı 15 GB

Bir yorum yaz

FIFA 16 TÜRKÇE

FIFA 16 TÜRKÇE

FIFA 16 ile her maçınız unutulmaz olsun! Son derece gerçekçi bir futbol tecrübesi, Süper Lig'inkiler de dâhil tamamen lisanslı takımlar, ulusal kadın futbolu takımları, Ultimate Team ve çok daha fazlası FIFA 16'da! Üstelik Türkçe!