Call of Duty: Black Ops III

Yeni Oyun

En çok oynanan Call of Duty'leri geliştiren stüdyo Treyarch'ın, üzerinde tam üç yıl çalıştığı Black Ops III hem karanlık, bilim kurgu hikâyesiyle, hem şahane Zombies moduyla, hem de tabii ki mükemmel multiplayer'ı ile tüm oyuncuları hayran bırakacak!

4 Adet

229,00 ₺

  • FPS (First Person Shooter)
  • PC
  • PS4
  • PS3
  • XBox 360

Call of Duty tarihinin en çok oynanan iki oyununun yapımcısı Treyarch, Call of Duty: Black Ops III ile geri döndü! Ödüllü stüdyo bir oyunu ilk kez üzerinde üç yıl çalışarak geliştirdi ve büyük beğeni toplamış Black Ops serisinin yeni oyununu yeni nesil donanımlar için hazırladı. Yeni bir tür Black Ops askerinin ortaya çıktığı ve kendi insanlığımız ile bir adım önde olmak için yarattığımız teknoloji arasındaki çizginin belirsizleştiği, üst teknoloji robotik savaş gereçlerinin savaşların gidişatını belirlediği karanlık, çarpık bir geleceğe; Call of Duty: Black Ops 3’e hoş geldiniz.

Call of Duty: Black Ops 3, sunduğu üç oyun moduyla (Campaign, Multiplayer ve Zombies) serinin sevenlerine şimdiye kadarki en derin ve en iddialı Call of Duty’i sunuyor. Campagin, tek kişi veya 4 kişiye kadar co-op oynanabilecek şekilde tasarlandı. Multiplayer; seviye atlama, kişiselleştirme ve ekipmanınızı hazırlama konularındaki yeni yöntemlerle; seride şimdiye kadar gördüğünüz en derin, çabalarınızın karşılığını en çok alacağınız ve en çok bağımlısı olacağınız online tecrübeyi sunuyor. Zombies modu ise kendine ait anlatımıyla aklınızı başınızdan alacak bir deneyim. Call of Duty: Black Ops III tamamen online olarak oynanabiliyor ve seride ilk defa her oyun modunun kendine ait oyuncu tecrübesi ve ilerleme sistemi bulunuyor. Oyun size görülmemiş bir yenilik seviyesi, ağzınızı açık bırakacak mekânlar, daha önce tadını almadığınız silah ve yetenekler ve yeni, geliştirilmiş, akıcı bir hareket sistemi sunuyor. Bütün bunlar bu oyuna özgü hazırlanmış gelişmiş teknolojilerle hayat buluyor. Bunların arasında yapay zekâ ve animasyon sistemleri ve Call of Duty sevenlerin bekleyeceği üzere en üst düzey ışıklandırma ve görsel efektlerle dolu, standartları belirleyecek grafikler bulunuyor.


Öne çıkan özellikler

Yeni bir Black Ops dönemi: Call of Duty: Black Ops III oyuncuları bio-teknolojinin yeni bir Black Ops askeri tipini mümkün kıldığı bir geleceğe bırakıyor. Oyuncular savaş sırasında artık sürekli olarak bilgi havuzuna ve yanlarındaki askerlere bağlı durumda. Her zamankinden daha da parçalanmış durumdaki bir dünyada, bu elit birlik savaş yetenekleri daha hızlı, daha güçlü ve daha zeki olmak üzere geliştirilmiş erkek ve kadınlardan oluşuyor. Her bir askeri zorlu seçimler, karanlık bir dünya ve rahatsız edici bir anlatım bekliyor.

Daha öncekilere benzemeyen bir Call of Duty hikâyesi: Treyarch, dört oyuncunun co-op şeklinde oynayabildiği bir hikâye tecrübesi ve işlerliği test edilmiş aynı ağ altyapısı ve sosyal sistemleri kullanarak dünya klasmanında bir Multiplayer ve Zombies tecrübesi sunuyor. Co-op ve yeniden oynanabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan Campaign’de oyuncular Call of Duty’nin en iyi yaptığı şeylerden olan oynanıştaki epik sinematik anları ve oynanışı her seferinde farklılaştıran ve farklı stratejiler geliştirmeyi gerektiren açık bölge yaklaşımını yaşayacaklar. Ve artık her oyuncunun karakteri; silahlardan ekipmana, yeteneklerden kıyafetlere tamamen kişiselleştirilebiliyor.

Seviye atlamış bir Multiplayer’a hazırlanın: Black Ops III ile Treyarch yeni, momentum bazlı, zincirleme bir hareket sistemi sunuyor ve oyunculara mekânlarda hızlı bir şekilde hareket etme, kontrollü sıçramalar ve kaymalar yapma imkânı verirken, oyuncuların silahlarının kontrolünü de bir an olsun kaybetmemelerini sağlıyor. Haritalar bu yeni hareket sistemine uygun olarak tamamen baştan tasarlandı ve oyunculara hem geleneksel hareket şekliyle başarılı olma hem de gelişmiş ve taktik ve manevralar yapabilme şansı tanıyor. Black Ops III multiplayer’ı ayrıca yeni Specialist karakter sistemini de getiriyor ve oyuncular seviye atlayarak her bir karakterin kendisine haz yeteneklerinde ve silahlarında uzmanlaşabiliyor. Traditional ve Weapons XP sistemlerine eklenen bu yapıyla Black Ops III multiplayer’ı oyunculara üç farklı seviye atlama türü sunuyor.

Yepyeni korku hikâyesinde undead’lere karşı savaşın: Hiçbir Treyarch oyunu, kendi hikâyesine sahip bütün bir oyun şeklindeki ünlü Zombies modu olmadan tamamlanmış sayılmaz. Black Ops III’teki Zombies, derinliği arttıran tecrübe puanı tabanlı ilerleme sistemiyle ve yeniden oynanabilirliğiyle şimdiye kadarki en iddialı Call of Duty zombi modu.

İşletim sistemi Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz
RAM 6 GB
Ekran kartı GeForce GTX 470 / Radeon HD 6970 (1 GB)
DirectX 11

Bir yorum yaz

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III

En çok oynanan Call of Duty'leri geliştiren stüdyo Treyarch'ın, üzerinde tam üç yıl çalıştığı Black Ops III hem karanlık, bilim kurgu hikâyesiyle, hem şahane Zombies moduyla, hem de tabii ki mükemmel multiplayer'ı ile tüm oyuncuları hayran bırakacak!

BenzerOyunlar