Gizlilik Politikası

OYUNMECRASI.COM internet sitesinin gizlilik poliçesi ve ziyaretçilerin güvenliği konuları hakkında bilgi sahibi olun.

 

OYUNMECRASI.COM portalı OYUNMECRASI'na aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği OYUNMECRASI.COM için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

 

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz OYUNMECRASI.COM tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

 

OYUNMECRASI.COM olarak aktivasyon ve bilgilendirme iletilerimizi info @ oyunmecrasi.com e-posta adreslerinden gönderiyoruz. OYUNMECRASI.COM bültenlerini almayı talep ettiyseniz ve daha sonra vazgeçerseniz, bültenlerin altında bulunan bana bülten gönderme linklerine tıklamanız bültenlerin artık size gönderilmemesi için yeterlidir.

 

Portalımızda OYUNMECRASI.COM tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

 

OYUNMECRASI.COM , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.