FIFA 16™

FIFA 16™

FIFA 16 – GÜZEL FUTBOL

FIFA'nın seri tarihinde ilk kez Türkçe sürümle yayınlanacağını açıklamaktan heyecan duyuyoruz! FIFA 16'yı PC, Xbox One ve PlayStation 4'te tamamen Türkçe metin çevirisiyle oynayabileceksiniz! Arda Turan, kapakta Leo Messi'nin yanında yer alırken, 18 lisanslı Süper Lig kulübünün tamamıyla oynayabileceksiniz. FIFA 16, sahanın her yerine getirdiği yeniliklerle oyuncunun istediği gibi oynamasını sağlayan, daha üst seviyede, dengeli, gerçek ve heyecan dolu bir futbol deneyimi sunar. Defansta kendinizden daha emin olacak, orta sahada daha kontrollü oynayacak ve hücum hattında daha fazla unutulmaz an yaşayacaksınız. FIFA 16 – Güzel Futbol.
 

DEFANSTA ÖZGÜVEN

FIFA 16 ile rakibi durdurmak için hamle yaparken kendinizden daha emin olacaksınız. Defans oyuncusu olarak daha serbest oynayabilecek, sadece savunma hattıyla değil bir bütün olarak takım savunması yapabilecek ve rakibin tehlikeli koşularına karşılık verebileceksiniz. Tüm bu özellikler hücum ve savunma arasında denge kurmanıza yardımcı olacak.

DEFANSTA ÇEVİKLİK

Yetenekli futbolcuların ensesinden düşmemek için hareket kabiliyetinde yapılan 25 yenilikçi özelliği kullanın. Hareketli savunmacılar, swing adımıyla hızla alan kapatıp yön değiştirerek rakipten kopmamayı başarır. Koşuları takip edip atakları kesmeye çalıştığınızda bu hareket özgürlüğünü hissedeceksiniz.

TAKIM HALİNDE SAVUNMA

Birlikte savunun, birlikte kazanın. Hücum eden bir rakip oyuncuyu kapatmak için gittiğinizde, takım arkadaşlarınız bıraktığınız boşluğu doldurur. Yeni savunma yapay zekası, futbolcuların topa ve rakibe göre sahadaki tehlikeli boşlukları daha iyi fark etmesini sağlar. Takım arkadaşlarınız, sofistike hücum koşularını durdurmak için takipte olacak ve atak açılarını kapatacak.

MÜDAHALEDE YENİ TEMEL KURALLAR

Yeni müdahale mekanizması ve animasyonlarıyla mücadeleyi bırakmayıp topu geri kazanın. Kayarak, ayakta ve aldatıcı yeni müdahalelerle top kazanma mücadelesi çok duyarlı, tatmin edici ve eğlenceli olacak!

ORTA SAHADA KONTROL

Maçlar orta sahada kaybedilir ve kazanılır. FIFA 16'da orta saha çok önemli. Topla oynayarak sabırla oyun kurun ya da boş alana bitirici bir pas atarak atak başlatın.

TOP KESME ZEKASI

Pasları önceden kestiren futbolcular, seçenekleri azaltmak ve pas yollarını kapatmak için hamle yapar. Daha zeki takım arkadaşları, boş alanlara kaçarak orta sahadan oyun kurmak için daha fazla imkan yaratır.

ADRESE TESLİM PASLAR

Pas vermede devrim. Hedefi belli, isabetli paslar vermenizi sağlayan FIFA 16 ile takım arkadaşlarınıza adrese teslim paslar atabileceksiniz. Yeni mekanizmayla dar alandaki takım arkadaşlarınıza yerden sert paslar verip atak fırsatları yaratın.

UNUTULMAZ ANLAR

"VAY BE!" dedirten daha çok an yaratın. FIFA 16'da oyuncular, her takımın ihtiyaç duyduğu o ekstra hareketleri yapıp defansın kilidini açabilecek.

TEMASSIZ DRİBLİNG

En iyi temas, yapılmayan temastır. Zaman kazanmak, savunmacıdan kopmak, çalım atmak ve defansı ipe dizmek için topla temasınızı minimuma indirin ve sınırsız yaratıcılığın tadını çıkarın; aynen Messi gibi!

DİNAMİK ORTALAR

Süper ortalar açın! Gerçekçi ortalarla takım arkadaşlarınıza daha isabetli toplar gönderin. Hücum oyuncuları topa kararlı bir şekilde yönelip atağa kalkarak savunmacıların defansı çaresiz bırakan ortaları kesmek için ekstra efor sarf etmesine neden olur.

BİTİRİCİ VURUŞLAR

Son vuruşları gerçek futbolcular gibi yapın. Ayağın ve ayak bileğinin topa daha iyi oturmasıyla çok daha çeşitli şut çekme ve gol atma şansına sahipsiniz. Topun nereye gideceğini hissedecek ve şutun daha isabetli ve güçlü olması için kendinizi ayarlayabileceksiniz.

DAHA ÜST SEVİ̇YEDE MÜCADELE

FIFA Antrenörü
FIFA Antrenörü ile potansiyelinize ulaşın. Beceri seviyesi ve sahadaki pozisyona bağlı oyun mekaniği seçenekleri ve isteğe bağlı yardımcı grafiklerle oynarken öğrenin. Temel komutlar oyunu kavramanıza yardımcı olurken, daha derin ipuçları en yetenekli oyuncuların bile oyununu geliştirmesine katkı sağlar.

 YENİ̇ OYUN Bİ̇Çİ̇MLERİ̇

Kadın Milli Takımları

Kadınlar OYUNDA. FIFA serisinde ilk defa 12 Kadın Milli Takımıyla Santra, Offline Turnuva ve Online Dostluk Maçları modlarında mücadele edin.